Handlowiec - Logistyk oddział Rudno

Handlowiec / Logistyk
Miejsce pracy: Rudno/woj. lubelskie
Branża: rolnictwo

Wymagania:

dobra organizacja pracy własnej

znajomość branży rolniczej

determinacja i kreatywność w realizacji wyznaczonych celów

umiejętność kreowania relacji handlowych i personalnych

2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Obowiązki kandydata:

nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relacji biznesowych

prezentowanie oferty na wyznaczonej strefie handlowej

realizacja planów zakupowych

doświadczenie handlowe w rolnictwie będzie dodatkowym atutem

dobra znajomość zagadnień logistycznych

współpraca z działem logistyki

Oferujemy:

motywacyjny system wynagrodzeń

służbowy telefon, inne niezbędne narzędzia pracy

umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres biuro.rudno@agrocorn.pl do dnia 15.12.2012 Prosimy o dopisanie na dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych.